Ślusarz „złota rączka” Gdańsk

Zakład stacjonarny typu „złota rączka” specjalizuje się w drobnych naprawach akcesoriów codziennego użytku. Usługi ślusarskie, dorabianie kluczy, naprawa zamków, wymiana baterii w zegarku czy pilocie, a także naprawy szewskie i kaletnicze wykonywane są starannie i w bardzo krótkim terminie. Większość usług zlecimy na poczekaniu, a na inne trzeba będzie poczekać kilka dni. Co naprawimy w zakładzie typu „złota rączka”? Jakie akcesoria warto oddać do naprawy? Ile kosztują tego typu usługi? 

Ślusarz „złota rączka” 

Problem zagubionego klucza łatwo i od ręki rozwiążemy, udając się do zakładu ślusarza tzw. złotej rączki. Zgubienie klucza nie musi stwarzać poważnych problemów, gdy w pobliżu znajduje się czynny zakład i dysponujemy zapasowym egzemplarzem klucza. Zanim zdecydujemy się na wymianę starych zamków na nowe, warto zlecić dorabianie kluczy ślusarzowiw wybranym punkciew Gdańsku. 

Punkty napraw oferujące stacjonarne usługi ślusarskie, takie jak dorabianie kluczy w Gdańsku Wrzeszczu i centrum Kowale, wyposażone są w odpowiednie nowoczesne urządzenia. Pracownicy wykonują szybko profesjonalnie usługi ślusarskie. Gdańsk Manhattan i Gdańsk Kowale – warto zapamiętać te adresy i skorzystać w razie potrzeby z profesjonalnej pomocy.

Dorabianie kluczy od ręki 

Dorabianie kluczy nietypowych, o skomplikowanych kształtach, wymaga zastosowania specjalistycznych maszyn. W takim przypadku zdecydowanie warto wybrać dobrze wyposażony zakład jak royalskey.pl. Istnieje możliwość nie tylko dorobienia kluczy mieszkaniowych, a także kluczy do innego rodzaju zamków. 

Oto jakie klucze dorobimy w zakładzie ślusarza: 

  • Klucze mieszkaniowe do zamków drzwiowych;
  • Klucze do zamków atestowanych i zastrzeżonych;
  • Klucze do kłódek, 
  • Klucze samochodowe z immobilizerem i bez immobilizera;
  • Klucze do sejfów i zamków elektronicznych; 
  • Klucze do bram i rolet.

Szeroki zakres usług ślusarskich 

Usługi ślusarskie, z którymi stykamy się zdecydowanie najczęściej w punkcie napraw, to dorabianie kluczy mieszkaniowych do kłódek i zamków. Gdy potrzebne są dodatkowe klucze do wkładek zwykłych i atestowanych wystarczy odwiedzić solidnego ślusarza i od ręki zamówić nowy komplet kluczy do drzwi np. do firmy czy wynajętego mieszkania. Ślusarz „złota rączka” przy zastosowaniu odpowiednich maszyn jest w stanie dorobić nie tylko klucze, ale również metalowe detale, okucia do drzwi i okien. Czynności, które wykonuje „złota rączka” to trasowanie, prostowanie, piłowanie, wiercenie, gwintowanie, a niekiedy również spawanie, klejenie i lutowanie.

Wymiana baterii i akcesoriów w zegarku 

W punkcie usług ślusarskich możemy również skorzystać z serwisu i podstawowej naprawy zegarków. Nasz zegarek będzie profesjonalnie sprawdzony, odpowiednio naoliwiony i oczyszczony. W ramach serwisu zegarków zakład ślusarski ze specjalizacją zegarmistrzowską zapewnia przegląd oraz naprawę najważniejszych podzespołów. Istnieje możliwość wymiany baterii w zegarku, zmiana wysłużonego paska na nowy lub zakup i montaż bransoletki oraz wymiana teleskopów. 

Wymiana baterii w zegarku zajmuje zaledwie kilka minut. Natomiast cena takiej usługi zależy od sposobu zamknięcia koperty. Więcej zapłacimy za wymianę baterii na nową w modelu zegarka wodoszczelnego. Koszt zakupu nowej baterii często zależy również od tego, jakiej marki jest dany zegarek. W każdym przypadku możemy liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie w diagnostyce. 

Sprzedaż akcesoriów w punkcie ślusarskim 

W punkcie ślusarza złotej rączki istnieje możliwość zakupu drobnych akcesoriów np. obudowy do pilotów samochodowych, etui do kluczy i różnego rodzaju breloków. Punkt Royal’s Key&Home Gdańsk to najlepsze miejsce, by zaopatrzyć się w breloki do kluczyków samochodowych różnych marek, obudowy i gumki przyciski do pilotów samochodowych oraz różnego typu zabezpieczenia. Punkt oferuje wysokiej jakości wkładki, kłódki i zamki, a także doradztwo, jakie zabezpieczenie wybrać, by zwiększyć swoje bezpieczeństwo. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *