dorabianie_klucza

Naprawa obuwia – szewc i kaletnik Gdańsk 

Wymiana fleków i naprawa paska należą do usług, które często świadczy kaletnik Gdańsk Manhattan i Gdańsk Kowale. Naprawa obuwia oraz torebek i innych elementów ze skóry zlecisz „złotej rączce” w naszych specjalistycznych punktach. Nasi pracownicy kaletnik i szewc w punktach usługowych w Gdańsku mają doświadczenie i doskonale znają się na swoim fachu.

Szewc „złota rączka”: Gdańsk Wrzeszcz 

Szewc „złota rączka” w naszym punkcie Gdańsk Wrzeszcz centrum Manhattan solidnie i szybko naprawia obuwie. Nasi pracownicy kaletnik i szewc w punktach usługowych w Gdańsku służą fachowym doradztwem i doświadczeniem. Bez obaw możesz powierzyć nam naprawę obuwia i wykonanie usług, które przywrócą butom estetyczny wygląd. 

Szewc i kaletnik Gdańsk Kowale i Gdańsk Wrzeszcz Manhattan:

 

  • Wymiana fleków i zelówek
  • Wszycie zamka błyskawicznego
  • Wymiana suwaków, oczek i nitów
  • Szycie maszynowe szewskie i kaletnicze
  • Klejenia łat, skór i innych materiałów
  • Wymiana sprzączki, klamry do paska
  • Wymiana gumki, rzepów, haków, obcasów
  • Rozbicie i rozciąganie ciasnych butów 
  • Renowacja i impregnacja obuwia

Dobry szewc - Wrzeszcz 

Zapraszamy do naszych punktów usługowych: szewc Wrzeszcz Manhattan i naprawa obuwia Gdańsk Kowale. Zajmujemy się profesjonalną konserwacją i naprawą butów. Przed sezonem zimowym warto zadbać o jakość podeszwy, by nie była zbyt i śliska i nie przepuszczała wilgoci. Zaimpregnowanie wierzchniej warstwy skóry i na cholewce sprawi, że buty będą bardziej wytrzymałe na wilgoć i kałuże. Podobnie, jak kierowcy dbają o zmianę opon z letnich na zimowe, tak warto przygotować buty na niepogodę.

Preparaty do pielęgnacji obuwia 

Oferujemy doskonałej jakości środki do pielęgnacji obuwia. Preparaty w sprayu z nanocząsteczkami lub pasty, które mają w składzie naturalne woski, ochronią buty przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nasza doświadczona kadra, czyli szewc Gdańsk i kaletnik Gdańsk nie tylko naprawi, ale również profesjonalnie doradzi, jak zabezpieczyć kozaki i botki przed wilgocią. 

Kaletnik Gdańsk – naprawa akcesoriów ze skóry 

 

Kaletnik Gdańsk to profesjonalnie wykonane usługi szycia szewskiego i kaletniczego. Wymiana zamka błyskawicznego, sprzączki oraz naprawa paska jest możliwa dzięki specjalistycznym maszynom do szycia. Kaletnik to coraz rzadziej spotykana specjalizacja, dlatego warto zapamiętać ten adres kaletnik i szewc Gdańsk Wrzeszcz, centrum Manhattan oraz Gdańsk Kowale. Profesjonalnie, solidnie i w terminie wykonujemy naprawy butów i akcesoriów ze skóry. 

Naprawa obuwia i Gdańsk 

Naprawiamy obuwie, a także oferujemy grawerowanie na skórze i na wielu innych materiałach. Chcesz zlecić spersonalizowanie portfela lub zapalniczki? Odwiedź punkt Royal’s Key&Home Gdańsk Wrzeszcz Manhattan i Gdańsk Kowale. Oferujemy także usługi ślusarza, dorabianie kluczy do domu, naprawę pilota do bramy i samochodu.

DLaczego Royal's Key?

doświadczona kadra specjalistów

Aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta współpracujemy tylko z najlepszymi!

doświadczona kadra specjalistów

Aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta współpracujemy tylko z najlepszymi!

25 lat doświadczenia w branży

Nasze doświadczenie to już 25 lat na rynku. Dzięki temu możemy zaoferować szeroką ofertę usług.

25 lat doświadczenia w branży

Nasze doświadczenie to już 25 lat na rynku. Dzięki temu możemy zaoferować szeroką ofertę usług.

wysokiej klasy precyzyjne maszyny

Posiadamy najlepszym na rynku park maszyn, co gwarantuje Państwu perfekcyjną jakość i zadowolenie

wysokiej klasy precyzyjne maszyny

Posiadamy najlepszym na rynku park maszyn, co gwarantuje Państwu perfekcyjną jakość i zadowolenie

Opinie klientów

Nie znam lepszego szewca w Gdańsku. Jak naprawa obuwia to tylko tutaj.
Lucyna R
Sympatyczny Pan dorobił mi klucz w kilkanaście minut.
Izabela H
Bardzo uczciwy człowiek.Zegarek naprawiony za rozsądną cenę.
Michał L
Moje ulubione buty górskie które mają 10 lat i nie jedno przeszły, zostały reanimowane. Ponad 50 % podeszwy, zostało doklejone na powrót do cholewki. Wróciłem dziś z wyprawy, gdzie buty zrobiły swoją robotę i wszystko trzyma się na swoim miejscu. Zdecydowanie polecam!
Biuro N
Całość trwała mniej niż minutę, bardzo szybko od ręki klucz dorobiony, pracownik uprzejmy, cena tez nie wydaja mi sie wygórowane, nie mam nic do zarzucenia i z czystym sumieniem wlatuje 5 gwiazdek.
Adrian